NEDEN XBODY?

XBody'nin misyonu, iş ortaklarına her zaman EMS işinde yenilikçi, benzersiz, verimli, güçlü, çok yönlü ve karlı kavramlar sunmaktır.

Biz sadece teçhizat satmakla kalmıyor, aynı zamanda size başarılı bir şekilde yardımcı olmak için kusursuz bir iş desteği ve eğitimi sunuyoruz.

HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDE

XBody ... Profesyonel Eğitim Deneyimi

XBody cihazları, eğitmenlere ve işletmelere müşterilerine yüksek kaliteli hizmetler sunabilmek için profesyonel bir araç sağlamak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir . Cihazlarımız basit bir tablet veya evdeki ucuz fitness cihazlarından değildir. Bizim cihazlarımız, iş yapabileceğiniz dayanıklı, güvenilir araçlardır. Üst düzey mühendisler tarafından tasarlanır ve kendi üretim tesisimizde en kaliteli malzemeleri kullanarak üstün teknoloji ile üretilirler .

SEKTÖRÜN LİDERİ

XBODY EMS CİHAZLARI İLE NELER YAPAR? 


Piyasayı geliştirmeye, eğilimler yaratmaya, eğilim öncesinde çalışmaya gayret ediyoruz, aynı zamanda pazarın mevcut ihtiyaçları için çözümler sunuyoruz ve tabii ki ortaklarımızı desteklemek ve kendi işletmelerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.

XBody 2010 yılında kurulmuştur ve o günden beri büyümektedir. Günümüzde, piyasadaki en büyük global şirketlerden biridir, her açıdan en değerli ve en yüksek kaliteye sahiptir .

XBody , kuruluşundan bu yana dünyada birçok ödül kazanmıştır:

  • FIBO Yenilik Ödülü: En İyi İç Mekan ve Tasarım

  • Pegazus Kurumsal Yatırımcıların Ödülü, Bisnode ve Dentons: En Kaliteli Firma

  • Spor ve Rusya Ödülü: En İyi Yenilikçi Proje ve Ürün

  • Poznan Fitness Fuarında Altın Madalya Sahibi

  • Transdanubian İnovasyon Ödülü Sahibi

  • KOBİ sektörünün TOP 100 imalat şirketlerinde bronz madalya kazandı

  • Birçok diğer bölgesel ödüller

  • Bisnode Creditworthy AAA Güvenilirlik ve Saygınlık Sertifikası

FIBO İnovasyon Ödülü Sahibi

FITEXPO Poznan Altın Madalya Şampiyonu

En İyi Yenilikçi 

Proje ve Ürün

AVRUPA'DA ÜRETİLİYOR

CİHAZLARIMIZ KENDİ ÜRETİM TESİSLERİMİZDE YAPILIYOR

XBody'nin sürekli gelişmesi, donanım ve yazılım alanlarındaki gelişmelerdeki başarılarının başlıca sebebi olan kendi geliştirme ekibi ve üretim tesisi vardır.

 

Üretim sürecimiz, en yüksek performansı veren kontrollü bir tedarik ağı ile domine edilmiştir .

EV İÇİ ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME EKİBİ

Araştırma ve geliştirme ekibimiz rakiplerimizden en az bir adım önde ve her an güncel durumdadır. Yazılımlarımızın cihazlarla olan uyumunu sağlamak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için iyileştirme çalışmalarını yürütürler.

KALİTE GÜVENCESİ VE İSO BELGELENDİRMELERİ

XBody, ISO 13485: 2012 , 93/42 EEC Uygunluğu ve EN ISO 9001: 2015 sertifikalarını elde etti; cihazların ve ilgili hizmetlerin en yüksek kalitede gereksinimleri yerine getirdiğine dair güven sağlamak için dahili bir Kalite Yönetim Sistemi uygulamaya koymuştur .

TÜV Rheinland Sertifikalı

EN ISO 9001: 2015

AKILLI, ŞIK, MÜKEMMEL TASARIM 

XBody'nin temiz, akıllı tasarımı ve çoklu dokunmatik ekranı, herhangi bir stüdyonun daha teknolojik ve yenilikçi görünmesini sağlayacaktır . Hazır stüdyo tasarım konseptlerimiz iyi bir ortam yaratmada size yardımcı olacaktır.

EMS pazarında neden bu kadar popüler ve benzersiz olduklarını öğrenmek için XBody cihazları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin .

BAŞARINIZI ÖNEMSİYORUZ

XBody'nin amacı sizi ve stüdyonuzu başarılı görmektir. Bu nedenle sadece ekipman satmıyoruz, aynı zamanda tam bir iş desteği ve uygulama yardımı da sunuyoruz.

Dünya çapında destek ve servis ağı

İş ortaklarımıza küresel garanti kapsamında ve dünya çapında, üstün, eşsiz ve kapsamlı bir hizmet ağı sağlamaktan gurur duyuyoruz .

İş Ortağı Portalı sayfamız sayesinde çalışma ve kurulum ile ilgili tüm bilgileri ve güncellemeleri güncelleyerek anlık olarak paylaşıyoruz.

Ayrıca, destek iletişimi hızında en ileri seviyedeyiz, tüm destek gereksinimlerini 2 iş günü içinde yanıtlıyor ve destek servisini dünya genelinde sunuyoruz.

EMS teknolojisinde mesleki eğitim ve en iyi uygulamalar

Müşterilerimizle her gün çalışan eğitmenlerimiz XBody'nin başarısının vazgeçilmez önemli bir parçasıdır. Bu nedenle eğitmenlerin cihazlarımızın temel kullanımını değil, müşterileri doğru yönde denetlemelerini ve motive etmelerini, en iyi sonucu almalarını ve en güvenli çalışmayı elde etmeleri için EMS Eğitimi kurumumuzu kurduk.

Programlarımız yalnızca eğitici niteliklere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda personelinizin EMS konseptinin iş yönlerini anlamasına yardımcı olmak için iş geliştirme becerileri de sağlar.

XBody ile sonuçlarınızı ve cironuzu en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Güvenilir ve hızlı teslimat, böylece siparişlerinizi daima zamanında alacaksınız

İş ortaklarımıza en verimli şekilde ve optimize edilmiş bir akış sağlamak için BMS Business Management System'i hayata geçirdik. Tüm siparişler aynı gün kargoya verilir ve nakliye olabildiğince hızlı bir şekilde sağlanır.

İş ortaklarımıza iş ve pazarlama desteği sağlıyoruz

Sadece cihaz satmıyoruz, iş ortaklarımıza mükemmel iş planları, Yatırım Geri Dönüş Hesaplamaları (ROİ), en iyi eğitimler ve bir EMS işletmesinin nasıl çalıştırılacağı konusunda değerli eğitimler ve önerilerle yardımcı oluyoruz .

İş Ortağı Portalı sayesinde, iş geliştirme aşamasında size yardımcı olacak fotoğraf, video ve diğer görsel materyaller ile birlikte pazarlama malzemelerimize erişmenizi sağlayan Pazarlama Varlığı Hizmetinin yanı sıra size en güncel görsel tasarımları, web sitesi şablonlarını ve öğelerine erişim sağlarsınız.

Yılda birkaç kez küresel ve yerel stratejik reklam kampanyaları yürüterek EMS eğitiminin ve özellikle XBody deneyiminin faydaları konusunda insanları eğitmeye gayret ediyoruz.

XBody 2010 yılında kurulmuştur ve o günden beri büyümektedir. Günümüzde, piyasadaki en büyük global şirketlerden biridir, her açıdan en değerli ve en yüksek kaliteye sahiptir.

Dünya çapındaki distribütör ağımız

XBody, dünyada hızla büyüyen bir distribütör ağına sahip. Nerede olursanız olun, XBody ile hayalinizdeki EMS stüdyosunu açabilirsiniz.

Eğitim cihazlarını ziyade, yukarıdaki ek desteği (pazarlama, işletme, eğitim vb.) alırsanız; böylece sizin için en önemli şey olan stüdyonuzu büyütebilirsiniz.

DÜNYA ÇAPINDA HIZLI BÜYÜME