XBODY EMS EĞİTİMİ

HAYAL ETTİĞİN VÜCUT HAFTADA SADECE 2 X 20 DAKİKA

XBody EMS teknolojisi, aynı anda bütün büyük kas gruplarını uyararasize uygun bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

 

XBody'nin EMS teknolojisiyle eğitim alarak , yalnızca 20 dakikada normalde 90 dakikada elde edeceğiniz egzersiz sonuçlarını elde edebilirsiniz !

ELECTRIC MUSCLE STIMULATION 

(EMS) NEDİR?

EMS, elektriksel dürtüleri kullanarak kas kasılmasını ortaya çıkarmaktır.

Çok mu bilimsel geliyor? Aslında oldukça basit.

Dürtüler bir cihaz tarafından üretilir ve elektrotlar vasıtasıyla uyarılacak kasların üstündeki cilt yüzeyine gönderilir. Dürtüler kasların kasılmasını sağlar, bu da kasların düzenli kasılmalarıyla benzerdir.

EMS teknolojisi, kasların iyileştirilmesi ve güçlendirilmesi için kullanılan 21. yüzyılın gerçekten en iyi eğitimidir.

EMS EĞİTİMİ NASIL ÇALIŞIR?

Geleneksel güç antrenmanı sırasında beyin, belirli kasları uyaracak uyaranlar gönderir. Bununla birlikte, tüm kaslar beynin iyi gelişmiş bir bağlantısına sahip değildir ve bu kaslar kolaylıkla aktive edilmez ve bu nedenle çok iyi gelişmezler.

EMS Eğitimi tüm büyük kas gruplarını uyarır ve aynı zamanda kas hareketi ile ilgili motorik sinir bağlantılarını geliştirmeye yardımcı olur. Doğrudan bu motorik sinirlere elektrikli darbeler göndererek  , zayıf bağlı kaslar bile aktive edilir.

Kas lifleri, EMS Eğitimi ile düzenli olmayan bir sırada etkinleştirildiğinden, başlangıçta daha yoğun bir eğitim düzeyi etkinleştirilir ve bu  da hızlandırılmış bir oranda daha fazla kas lifi oluşturur. Daha aktif kas dokusu daha fazla enerji alımı gerektirir, bu nedenle dinlenme durumunda bile daha fazla kalori yakar !

HAFTADA SADECE 2 X 20 DAKİKA

YETERLİDİR

EMS Eğitimi, vücudun doğal uyarı transdüksiyonlarına benzer elektriksel uyarılarla çalışır. Bu ilave uyarılar, ayarlanabilir tam vücut XBody Eğitim Seti aracılığıyla kasları canlandırır. Bu son EMS teknolojisi, 90 dakikalık bir egzersizin size verdiklerini sadece 20 dakika içinde verir ve haftada 2 eğitim yeterlidir!

XBody EMS Eğitimi, kas kütlesi elde etmeyi ve yağ dökmeyi sağlar, kalorili yanma kapasitesini arttırır ve metabolizmayı hızlandırır .

EMS Eğitiminin Faydaları

KAS YAPMAK

Elektrodlar vücuda doğrudan doğruya her büyük kas grubunun üzerine yerleştirilir, böylece tüm dürtüler hedeflerine ulaşır. Bu çok kolay ve güvenlidir, hata yapamazsınız.

EKLEM TEDAVİLERİ

Ağırlıklar ile normal eğitimin aksine, EMS Eğitimi eklemlerinize ek baskı uygulamaz ve bir uzman yardımıyla ameliyat sonrasında bile eklem ağrısı tedavisinde kullanılabilir.

GÖRÜNÜMÜ GELİŞTİRMEK

Özel eğitim programları sırt, alt sırt, abs ve hatta omuzlar için egzersizler içerdiğinden , EMS'yi kullanmak duruşunuzu geliştirmenize yardımcı olabilir .

KAS SİSTEMİNİ DENGELEME

EMS, kaslarda dengesizlikler varsa veya vücutta az gelişmiş kaslar varsa da kullanılabilir. Elektrotların profesyonel XBody antrenmanı sayesinde uygun kas gruplarının hedeflenen seviyeye ulaşması kolaydır.

TONLU BİR VÜCUT ELDE ETMEK

Kardiyo seanslarıyla domine edilmiş tam vücut EMS güç antrenmanı , kaslarınızı tonlandırmanıza, yağ yakmanıza ve selüliti azaltmanıza yardımcı olabilir . Kas ve bağ dokularının dolaşımı geliştirilir, bu da daha sıkı ve daha tonlanmış cilde ulaşmanızı sağlar.

ZAMANDAN TASARRUF

Atalarımızın söylediği gibi "zaman para" dır ve özellikle günümüz dünyasında önemlidir. EMS ile tercihinize göre güçlendirme ve kardiyo oturumları da dahil olmak üzere sadece 20 dakika içinde 90 dakikalık bir eğitimin sonuçlarını elde edebilirsiniz .

XBody EMS cihazlarıyla eğitim yapanları bu kadar eşsiz kılan şeyleri öğrenin

XBody'nin EMS eğitim cihazları, tasarımları ve benzersiz özellikleri, XBody eğitimini son derece etkili hale getirir. Rahat ve iyi donatılmış antreman kıyafetleri ve gelişmiş uyarıcı teknolojileri, EMS eğitiminin verimliliğini de artırıyor.

GÜVENLİ TEKNOLOJİ

Eğitim sırasında XBody cihazlarının ve eğiticilerin sizi güvende tutacağından emin olabilirsiniz.

Güvenlik, eğitim sistemimiz tarafından garanti altındadır.

Müşteri Eğitim Programımız EMS dünyasında en iyi seviyededir ve EMS Trainer Enstitüsü sayesinde uzman eğitmenler geliştirerek hizmet kalitemizi en üst düzeye çıkarıyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz en iyi performansı almanızı sağlar.
Müşterilerimiz yalnızca cihazlara bağlanmazlar, tüm çalışmalarını denetlenir ve motive edilir, maksimum sonuçlar alabilmek için en iyi uygulamaları ve egzersizleri nasıl uygulayacaklarını öğrenirler.

ISO belgeli güvenli yönlendirmeler.
XBody, ISO 9001 ve ISO 13485'e uygundur. Cihazların ve hizmetlerin en iyi şekilde yerine getirildiğinediğine dair güven sağlamak için bir Kalite Yönetim Sistemi sağlanmaktadır..

FIBO İnovasyon Ödülü Sahibi

FITEXPO Poznan, Altın Madalya Kazananı

Transdanubian İnovasyon Ödülü sahibi

Pegazus Rising Start Up Ödülü Sahibi

EMS, fitness sektöründe neden bu kadar hızlı ve başarılı?

XBody'nin EMS cihazları, aşağıdaki etkenlere bağlı olarak satışlarında üst düzey bir büyüme gerçekleştirdi:

EMS Eğitiminin Dünya Çapındaki Kanıtlanmış Etkinliği
EMS Eğitimi, dünyanın her yerinden konuşulmaktadır. İnsanlar giderek binlerce hatta onbinlerce memnun müşteriye sahip bu geleceğe dönük eğitim yöntemiyle ilgilenmektedir. Peki neden? Çünkü seanslar kısa, günümüze uygun ve oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır!

Ödüllü EMS Eğitim Cihazları
2010 yılında kuruluşundan bu yana XBody dünyanın her yerinde birçok ödül kazandı ve diğer İnovasyon, Tasarım ve İşle ilgili başarılar arasında "En Yenilikçi Ürün" ödülüne layık görüldü.

Başarılı İş Modelleri ve Pazarlama Desteği
Hedefimiz, her tür ve boyuttaki işletmeler için çözümler sunmaktır, bu yüzden birçok işletme konsepti geliştirdik. Veritabanımız ve pazarlama ekibimiz ROI'nizi (yatırımın geri dönüş süresi) kısaltmanıza yardımcı olur.

Dünya Çapında

55 Ülkede EMS

500 000+ kişi

XBody ile tanıştı

10 000+ eğitmen

XBody ile EMS yaptı

44 000+ kişi her gün

EMS eğitimi yapıyor

XBody EMS'nin iş fırsatları

XBody cihazlarının kanıtlanmış etkinliği

XBody cihazlarının güvenilirliği ve etkinliği tüm dünyada kanıtlanmıştır. Bin stüdyoda, müşterilere en yüksek kalitede hizmet veren profesyonel cihazlarımız ve takımlarımız bulunmaktadır.

Dünya çapında destek ve servis ağı

Ortaklarımıza garanti servisi ve dünya çapında olağanüstü, eşsiz ve kapsamlı hizmet ağı sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca, kişisel iletişim hızında da mükemmeliz, destek ekibimiz dünya çapında çalışır.

Yatırımınızı hızla kârâ çevirin

Sadece cihaz satmıyoruz, ortaklarımıza iş planları, yatırım hesaplamaları geri dönüşleri, en iyi eğitimler ve bir EMS işletmesinin nasıl çalıştırılacağı konusunda değerli tavsiyeler veriyoruz.

Pazarlama Desteği

Pek çok pazarlama faaliyetinin yanı sıra, XBody yılda birkaç kez küresel ve yerel stratejik kampanyalar yürütür. EMS eğitiminin ve özellikle XBody deneyiminin faydaları konusunda insanları eğitmeye gayret ederiz.

Başarılı iş modelleri ve Know-how

Herkese yenilikçi çözümler sunuyoruz, fitness endüstrisine yeni başlayanlardan saygın sporculara kadar. Dünyanın her yeri başarı hikayelerimizle dolu. XBody ile işinizi başlatmak ve büyütmek; kolay ve hızlıdır.